A ka trajner të kënaqur me ekipin e vet? Jose Mourinho jep përgjigjen epike

Jose Mourinho di si të tërheqë vëmendjen. E ka treguar ndër vite diçka të tillë dhe së fundmi nuk ka ngurruar ta lëshojë një batutë.Në konferencë për shtypin ai është pyetur nëse njeh ndonjë trajner që është i kënaqur me skuadrën që ka.

“Special One”, duke qeshur është shprehur “Ndoshta Pocchettino”.Nëse edhe trajneri i PSG nuk është, pasi i kanë çuar në ekip Messi, Ramos, Donnarumma, Hakimi e Ëijnaldum, atëherë nuk ka asnjë trajner të kënaqur më skuadrën e tij.