Mesazh të koduar Luizit, ja çfarë fshihet pas dronit që Kiara i dërgoi

Kiara Tito është kthyer në fansen më të madhe të Luizit. Ditën e djeshme ajo i…

Po bën xhiron e rrjetit/ Kristi nxjerr zbuluar strategjitë e produksionit: Dalja e Kiarës ishte e planifikuar

Kiara ishte eliminuar të shtunën e kaluar, teksa ishte në televotim kokë me kokë me Oltën…

Angelina Jolie ka një të dashur të ri! Ja kush është 44-vjeçari, anëtar i një prej familjeve më të pasura në Britani. Publikohen fotot

Aktorja amerikane Angelina Jolie së fundi është parë nën shoqërinë e një mashkulli, i cili është…

Po shijon pritjen e ëmbël, këngëtarja e njohur Fifi zbulon kur pritet të vijë bebi në jetë (FOTO)

Këngëtarja e njohur dhe partneri i saj Adis Patushi po presin të bëhen prindër të një…

Mohoi lidhjen, dalin fotot e Kiara Titos në ishujt luksoz me djalin e biznesmenit të njohur. Ja datat nga pushimet e shtrenjta

Pak muaj më parë në nisje të “Big Brother VIP”, Kiara Tito u bë kryefjalë e…

VIDEO/ Nuk përmbahet Zhaklina, publikohen bisedat e shfrenuara të opinionistes së BBV me “çunat” e TikTok-ut

Zhaklin Lekatari sot zë një karrige me mjaft peshë, të paktën për ditët që po jetojmë.…

“Kiara do jetë flakë fare…”/ Benida komenton lidhjen e moderatores me Luizin: Unë nuk do e bëja kurrë në ‘Big Brother Vip’

Beniada Nishani është modelja më e ëmbël që do mbetet gjatë në mendjet tona pasi fitoi…

Shkoi me Armaldon në Gramsh, Beniada Nishani zbulon si e pritën: Na çmendën, nuk e lanë…

Beniada Nishani së bashku me Argjira Spanca kanë nisur një rubrikë në “E Diell” që quhet…

Vizita e opinionistëve në shtëpinë e BBV, Arbri kapet me Oltën: Do na qash dhe njëherë siç qave për Amosin, ja komenti epik i Kristit

Biseda të shumta u shkëmbyen mes opinionistëve dhe banorëve gjatë mbrëmjes së djeshme. Ndërsa kanë qenë…

Dea tregon vendimin e prerë për tu larguar nga ‘Big Brother Vip’: Unë iki e lë nëse jam pjesë…

Dea dhe Fotini kanë diskutuar për impaktin që ka secili banorë në sytë e publikut. Kjo…