Skandal:Edi Rama nuk është operuar nga apandesiti, ai ka mbritur në overdozë në “QSUT”/ Ogerta Manastirli dhe staffi i spitalit manipuluan njgjarjen

Pak ditë më parë u transmetua në media se Kryeministri Edi Rama i është nënshtruar një…

Skandal: Mashtruesi Andri Leka dhe komisionerja e veting Valbona Sanxhaktari në bashkunim kriminal për ti “grabitur” vajzën prokurorit Karanxha

Mbrëmjen e sotme në emisionin “PIRANJAT”është publikuar me zë dhe figurë dëshmia rrënqethëse e prokurorit Ervin…

Mafia shantazh prokurorit Ervin Karanxha, një person i bën padi: Jam babai i vajzës suaj. (Ja çfarë zbuloi analiza e ADN)

Segmete të krimit dhe korrupsionit kanë ushtruar një shantazh rrënthethës dhe çnjerëzor ndaj prokurorit të Tiranës,…

Transportonte kanabis në Britani, pas një viti në arrati i riu shqiptar dorëzohet në polici (EMRI)

Pas thuajse një viti në arrati 26-vjeçari Shyqyri Nazeraj është dorëzuar në polici. I riu ka…

Mbajti peng për 1 javë partneren dhe e rrahu barbarisht me karrige, prangosen 31-vjeçarit në Tiranë dhe 4 shokët e tij, e reja përfundon në spital, ja si ndodhi ngjarja

Shtetasi me iniciale G.G, 31 vjeç, u bë protagonist i një ngjarjeje të rëndë të denjë…

U kap duke transportuar 11 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 46-vjeçari në Sarandë (EMRI)

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi u kap duke transportuar 11 emigrantë. Policia…

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, çfarë po ndodh me monedhat e huaja

Sot, më 17 prill 2023, dollari amerikan blihet me 102 lekë dhe shitet me 103 lekë.…

Sherr me thikë mes dy shqiptarëve në Greqi, plagoset 34-vjeçari

Dy shqiptarë janë konfliktuar mes tyre në Greqi. Mediat greke shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në…

A do dëmtohen bizneset nga ndalimi i muzikës? Jahaj: Ky projektligj nuk do të japë zgjidhje, duhen takime me grupet e interesit

Në mbledhjen e qeverisë të enjten, ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro njoftoi pak ditë…

Mjaltë me ujë të ngrohtë për mëngjes, nuk do t’i besoni përfitimet shëndetësore

Mjalti, ky eliksir i jetëgjatësisë, është përdorur prej shekujsh në të mirë të shëndetit të njeriut.…