Unë me Turamin nuk jemi si Eto me Militon”, rrëfehet kapiteni Lautaro: Rinovimi? Firma ime do të vijë…

Lautaro Martinez është një tjetër yll i Interit që klubi zikaltër kërkon t’i rinovojë me çdo…

Absurditeti i titullarit të Bajernit, kërkon 19 milionë euro në sezon përndryshe largohet

Alfonso Dejvis-Kristof Frojnd kanë nisur procesin e vështirë të negociatave në lidhje me rinovimin e mbrojtësit…

Juve-Inter nisin një tjetër “luftë”, gjigandët e Italisë kërkojnë shërbimet e mbrojtësit portugez

Jo vetëm titulli kampion, por një betejë e egër edhe në merkato. Është kjo panorama që…

Nuk rinovoi kontratën, “i padëshiruari” i tifozëve të Milanit drejt Turqisë për 10 milionë euro

Rade Kruniç do të largohet në janar. Lajmin e pati dhënë “Sportmediaset”, duke e argumentuar me…

Oferta nga Bajerni, Liverpuli dhe Reali, Çabi Alonso pranon se ka klauzolë pro…

Çabi Alonso, trajneri aktual i Leverkusenit, shihet si pasuesi ideal i Ançelotit te Reali. Gjatë një…

E ka djegur Kushtetutën e Shqipërisë dhe po veprojmë si një juntë”- Salianji: Buxheti u miratua në mënyrë tinëzare

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji në një deklaratë për mediat pas përfundimit të seancës plenare, e…

Mund të mjaftojnë 40 milionë euro, Milani pranë transferimit të parë në janar

Prapavija e Milanit ka nevojë për prurje dhe bordi drejtues thuhet po punon në veçanti, por…

Fillojnë problemet për Interin, titullari i zikaltërve refuzon rinovimin

Verën që lamë pas Denzel Dumfris ka qenë një nga kandidatët potencialë për të lënë Interin,…

Fatura fiktive për 10 milionë euro, klubi i njohur i Serisë A vihet nën hetim

Klubi i Veronës është përfshirë në një hetim mbi sponsorizimet e marra nëpërmjet faturave false, të…

FOTO/ Bëri s*ks në “Big Brother VIP” dhe u zhvesh nudo para kamerave, volejbollistja ndez rrjetin

Volejbollistja Key Alves është një prej femrave të famshme në Brazil, teksa popullariteti i saj u…