Ky është burri i Arnisa Këlliçit, protagonistes së ‘Netflix-it’ në drejtësinë shqiptare. Gjyqtarja shantazh kreut të ILD Artur Metanit

E konsideron shok mirëkuptues, e informon për ‘çdo avancë ndaj saj’ dhe është i pari që…

Bëma tjetër e Arnisa Këlliçit, vendosi përgjues në banjot e gjykatës, kolegëve u tha se i ka instaluar SPAK-u (pajisjet i bleu në TEG), disa gjyqtarë disa net pa gjumë

Roli i gjyqtares Arnisa Këlliçi, nën hetim për dy akuza, e pezulluar nga detyra dhe e…

Shtyu pa limit përballjen me “Vettingun” dhe fshehu incidentin e burrit,kallëzim penal për gjyqtaren Kolonja

Një kallëzim penal është përgatitur dhe dorëzuar në prokurori për gjyqtaren e Korçës, Luljeta Kolonja dhe…

Video:“Çifti i ri PS-Veting” Artan Lame dhe Valbona Sanxhaktrari shëtitje “dorë për dore” nga Liqeni i Farkës

Skandale të njëpasnjëshme kanë ndodhur në veting. Kemi publikuar herë pas here raste skandalesh, korrupsioni, paaftësisht…

I rrezikohet jeta? Merren masa shtesë për sigurinë e kreut të SPAK Altin Dumani. Lëviz me makinë të blinduar, pranë banesës vendoset grup policor

Merren masa shtesë për sigurinë e kreut të Prokurorisë së Posaçme Altin Dumani. Gazetarja Klodiana Lala…

Përgjimet/ Publikohen mesazhet që implikojë kryetrain e Bashkisë Kuçovë Kreshnik Hajdari “Drejtoria e shërbimit, çerdhe korrupsioni”

Pak kohë më parë është denoncuar në SPAK afera korruptive e kryer nga Krytari i Bashkisë…

Shpërthen Maliqi: Rusmali i KAS-it një mosmirnjohës, u kthye në origjinë

Kandidati koalicionit opozitar “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Kuçovës, në zgjedhjet e 14 Majit, Lefter Maliqi,…

Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, Kreshnik Hajdari në fushatë me xhaketë 900$/ Qytetarët në varfëri ekstreme dhe nuk kanë lekë për të blerë ilaçe

Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, Kreshnik Hajdari, gati sa nuk po e mbyll mandatin katërvjeçar pa…

Skandal: Mashtruesi Andri Leka dhe komisionerja e veting Valbona Sanxhaktari në bashkunim kriminal për ti “grabitur” vajzën prokurorit Karanxha

Mbrëmjen e sotme në emisionin “PIRANJAT”është publikuar me zë dhe figurë dëshmia rrënqethëse e prokurorit Ervin…

Mafia shantazh prokurorit Ervin Karanxha, një person i bën padi: Jam babai i vajzës suaj. (Ja çfarë zbuloi analiza e ADN)

Segmete të krimit dhe korrupsionit kanë ushtruar një shantazh rrënthethës dhe çnjerëzor ndaj prokurorit të Tiranës,…