I rrezikohet jeta? Merren masa shtesë për sigurinë e kreut të SPAK Altin Dumani. Lëviz me makinë të blinduar, pranë banesës vendoset grup policor

Merren masa shtesë për sigurinë e kreut të Prokurorisë së Posaçme Altin Dumani. Gazetarja Klodiana Lala…

Përgjimet/ Publikohen mesazhet që implikojë kryetrain e Bashkisë Kuçovë Kreshnik Hajdari “Drejtoria e shërbimit, çerdhe korrupsioni”

Pak kohë më parë është denoncuar në SPAK afera korruptive e kryer nga Krytari i Bashkisë…

Shpërthen Maliqi: Rusmali i KAS-it një mosmirnjohës, u kthye në origjinë

Kandidati koalicionit opozitar “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Kuçovës, në zgjedhjet e 14 Majit, Lefter Maliqi,…

Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, Kreshnik Hajdari në fushatë me xhaketë 900$/ Qytetarët në varfëri ekstreme dhe nuk kanë lekë për të blerë ilaçe

Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, Kreshnik Hajdari, gati sa nuk po e mbyll mandatin katërvjeçar pa…

Skandal: Mashtruesi Andri Leka dhe komisionerja e veting Valbona Sanxhaktari në bashkunim kriminal për ti “grabitur” vajzën prokurorit Karanxha

Mbrëmjen e sotme në emisionin “PIRANJAT”është publikuar me zë dhe figurë dëshmia rrënqethëse e prokurorit Ervin…

Mafia shantazh prokurorit Ervin Karanxha, një person i bën padi: Jam babai i vajzës suaj. (Ja çfarë zbuloi analiza e ADN)

Segmete të krimit dhe korrupsionit kanë ushtruar një shantazh rrënthethës dhe çnjerëzor ndaj prokurorit të Tiranës,…

Gjenerali i Çet Kastratit në vend që të ishte në burg për pronat e ushtrisë, bilbilos ekraneve si avokat i Hajdarit të Kuçovës, ja si gënjen për dënimin në Greqi

Në vend që të ishte në burg për aferat me pronat e ushtrisë kur ishte gjeneral…

Kreshnik Hajdari i shet varrezat e qytetit ish deputetit të PS-së; kryebashkiaku i Kuçovës i dënuar, pazar edhe me të vdekurit

Pazareve dhe babëzisë në Bashkinë e Kuçovës, me në krye Kreshnik Hajdarin, i dënuar në Greqi…

Zbardhet vendimi/ Kryebashkiaku i Kuçovës fshehu dënimin në Greqi, a do ta prekë ligji i dekriminalizmit Kreshnik Hajdarin?!

Kryetari i Bashkisë Kuçovë, Kreshnik Hajdari, rezulton i dënuar nga drejtësia greke për akuzën e “Kalimit…

Gazetari amerikan John Schindler zbulon skemën e vendimeve non-grata/Ja si u shantazhuan bizesmen dhe politikan me lekët e korrupsionit

Rasti i ish-drejtorit të FBI-së për zonën “New Jersy” Charles MçGonigal, solli një skandal të rëndë…