Foto/ Dyshohen se vodhën banesën e yllit të Chelsea-t, ja kush janë tre shqiptarët e shpallur në kërkim

Policia britanike është në kërkim të tre personave të dyshuar si të lidhur me një vjedhje në…

Vrasja e 33-vjeçarit në Shkodër pas sherrit për parkimin, arrestohet vëllai i autorit të dyshuar

Arrestohet vëllai i autorit të dyshuar për vrasjen e 33-vjeçarit mbrëmë në Shkodër. Mësohet se në…

Horoskopi për ditën e sotme, 22 shtator 2023

Dashi Atmosfera rreth punës është ngadalësuar për një çast, duke ju dhënë kohë për të kapur…

Tullumbacja me oksid azoti që po rrezikon të rinjtë, Balla jep lajmin: Policia ka ndaluar disa persona që sjellin ilegalisht substancën në Shqipëri

Policia e Shtetit ka ndaluar disa persona të përfshirë në futjen e paligjshme të një substance…

Megaoperacion në Spanjë, shkatërrohen 6 banda kriminale, 197 të arrestuar, mes tyre shqiptarë

Policia Kombëtare spanjolle ka arrestuar 197 persona, pjesë e disa grupeve kriminale droge. Në kuadër të…

“Ka tentativa për fshirjen e provave në SPAK”, Berisha: Hetuesit të kyçin në kasafortë dokumentin që fakton pronësinë e djegësit të Tiranës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur konferencën e përjavshme me gazetarët, teksa ka deklaruar se inceneratori i…

Pas Pikesë, radhën e ka babai i tij! Shakira thumbon ish-vjehrrin e saj me këngën e re

Këngëtarja e njohur, Shakira ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re, të titulluar…

FOTO/ Mbrëmje gala në “San Siro”, drejtuesit e Milanit festojnë me Mia Khalifa-n

Mbrëmë është organizuar një festë e madhe në “San Siro” për të festuar bashkëpunimin mes klubit…

Nga të ardhurat në Tik-Tok, Instagram, Booking, te dëmshpërblimet për të larguarit nga puna, do të tatohen nga 13 deri 23%

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme…

VIDEO/ Roma luan ndeshjen e parë në Ligën e Europës, Oriana Sabatini frymëzon Dibalën… Ja detaji që nuk iu shpëtoi tifozëve verdhekuq

Roma do të sfidojë në transfertë Sherif Tiraspolin në orën 18:45 në duelin e vlefshëm për…