A u kris miqësia mes Olsa Muhametit me Bora Zemanin? Kujt do ti besohet moderimi i “Kepi i Tundimeve”?

A do jetë Bora Zemani për emisionin e ri që do startojë në Top-Channel?

Olsa ka treguar se pjesë do jenë disa nga protagonistët e ‘Përputhen” por konfirmimin që Bora Zemani nuk do e prezantojë programin e ka bërë në Instastory.

Ajo është pyetur nga ndjekësit se cila do jetë prezantuesja dhe Olsa është shprehur se nuk do të ketë prezantuese ky format.

 

Kush do ta prezantojë emisionin ‘Kepi i tundimeve’?-ka pyetur një ndjekës.

Jo, nuk ka prezantues-është përgjigjur Olsa.

Pas përfundimit të Për’puthen, nuk dihet nëse ka hatërmbetje mes tyre!