Aksidenti tragjik në Tiranë pak pas mesnate/ 33-vjeçari humb kontrollin e mjetit, vdes në vend

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë.

Bëhet me dije se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit shtetasi R. K., 33 vjeç

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes