Beatrix pozon e ëmbël si ‘çokollada’

Këngëtarja dhe tani edhe modelja Beatrix Ramosaj ka vazhduar që të postojë foto të nxehta.

Ajo para disa dite ka shkruar se ka shkuar në Drymades të Vlorës ku edhe ka postuar foto nga plazhi dhe sa marrë ngjyrë.

Sot ajo ka postuar disa foto me një fustan me fije leshi derisa tregon trupin e saj të tonifikuar nga dieli.

Beatrix ka kohë që nuk ka lansuar këngë të re dhe se këtë mund ta bëj pas pandemisë së koronavirusit.

Image