Bes Kallaku: “Katuni osht thesar!!!

Aktori duket se fshatin e do shumë.

Bes Kallaku në Instagram ka hedhur një tjetër video qesharake në Instagram.

Ai shihet teksa po merrte patatet që ishin mbjellur në një arë, ndërsa në prapavijë thotë se katundi është thesar.

“Katuni osht thesar!!! ????????????”, ka shkruar aktori, ndërsa shton se kush nuk e kupton le të qëndrojë në qytet.

Kujtojmë se Bes Kallaku dhe partnerja e tij Xhensila Myrtezaj gjatë kësaj periudhe pandemie kanë qëndruar të vetizoluar në shtëpi bahskë me vajzën e tyre Ajkën.