E rëndë/ Aksident i trefishtë në aksin Tiranë-Durrës

Aksidenti ka sjellë dhe bllokimin e rrugës dhe ka krijuar një trafik të gjatë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.