FOTO/ Fitorja e Çelsit me golin e Brojës, pornostarja angleze e parashikoi: Kush është gati për…

Çelsi u rikthye më në fund te fitorja, ku në fushë ishte dhe Armando Broja, me sulmuesin kuqezi që gjeti rrugën e rrjetës pas thuajse një viti.

Këtë sukses duket se e ka parashikuar pornostarja angleze që mbështet Çelsin, Astrid Uet.

Bukuroshja 23-vjeçare postoi një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale, ku shkruante: Kush është gati për dy fitore radhazi?”, duke llogaritur dhe triumfin që “Blutë” arritën në Kupë përballë Brajtonit.