FOTO/ Mbrëmje gala në “San Siro”, drejtuesit e Milanit festojnë me Mia Khalifa-n

Mbrëmë është organizuar një festë e madhe në “San Siro” për të festuar bashkëpunimin mes klubit të Milanit dhe markës së njohur të modës “Off White”.

Pjesë e galasë kanë qenë shumë personazhe të njohur, mes tyre edhe ish-pornostarja me famë botërore, Mia Khalifa.

Ajo ka shkëlqyer me një fustan në ngjyrë floriri, të kombinuar me një çantë shumë të veçantë. Khalifa ka pozuar në krah të këngëtarit italian, Fedez.

Për shumë vite, 30-vjeçarja me origjinë nga Libani ka qenë aktore e filmave për të rritur, +18. Por pasi mbylli karrierën në pornografi, ajo u shndërrua në një prej blogereve më të suksesshme në rrjetet sociale.