FOTO/ Mediat italiane i bëjnë “jehonë” Eva Muratit: Tifozët e Juves të mërzitur? Ngushëllohuni me…

Eva Murati është padyshim një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, me bukuroshen e sportit që tashmë ka marrë një vëmendje të madhe edhe në mediat e huaja.

Calciomercato.com” ka postuar një artikull për 28-vjeçaren, e cila është një tifozë e zjarrtë e Juventusit.

“Tifozët e Juves të mërzitur? Supertifozja Eva do t’iu ngushëllojë. Çfarë fotosh!”, ishte titulli i zgjedhur nga prestigjiozja italiane.

Ajo ka zgjedhur të postojë disa foto të Eva Muratit ku shfaqet më seksi se kurrë në plazh.

Përveç mediave shqiptare, Eva Murati ka qenë e ftuar dhe në emisionin “Tiki Taka” të “Mediaset TV” ku mori vëmendjen e publikut italian.