Françeska do t’ju ‘kallë’ me këtë fotografi

Franceska Jaçe është një modele e njohur shqiptare, e cila për pamjen e saj komentohet shumë.

Por, përpos pamjes ajo komentohet edhe për jetën e saj luksoze që bënë dhe po ashtu udhëtimet e shpeshta dhe shumë të shtrenjta nëpër botë.

Së fundmi, në kohë pandemie ajo ka kujtuar pushimet e verës së vitit 2010, duke u shprehur se po i mungon ajo kohë kur gjithçka ishte ‘në rregull’.

Kujtojmë që Françeska është gjithashtu një personazh mjaft atraktiv dhe aktiv edhe nëpër rrjetet sociale.

Image