Gruaja më e bukur në botë në kërkim të një burri

“Meshkuj, ejani” ,ka bërë apeli i Charlize Theron, një nga gratë më të bukura në botë, njëherësh edhe aktore.

Këtë thirrje ajo e bëri në’Entertainment Weekly’, gjersa bëri të ditur se është në kërkim të një dashurie të vërtetë, transmeton lajmi.net.

“Jam në dispozicion. Dikush duhet të më dalë përpara dhe të tentojë të ma marrë zemër“, tha fituesja e çmimit ‘Oskar’ për filmin” Monster , “të vitit 2014.

“Jam beqare prej 10 vjetësh dhe mendoj se kam pritur mjaftueshëm”, u shpreh aktorja.

Në fakt, në bazë të kronikave rozë, ishte ajo që e la Sean Penn, i cili e braktisi edhe gruan për Charlize.

Që nga atëherë, aktorja asnjëherë nuk kishte qenë në lidhje.Previous

Kosova sot
Kosova sot

Next