“Ik lësho lopët, s’je për television”/ Të pathënat e këngëtares që u fut në BBV! Nga sherri me Jonida Maliqin, ndarja me Romeo Veshajn dhe hakmarrja për…

Këngëtarja, Xheisara Frisku, mbrëmjen e së mërkurës iu është shtuar banorëve të Big Brother Vip, që konkurrojnë për të fituar çmimin 100 mijë euro.

Advertisements

Ajo mori famë pasi mori pjesë në “Kënga Magjike 2019”, konkurs muzikor ku u eleminua nga anëtarja e atëhershme e jurisë, Jonida Maliqi.

Në atë kohë u raportua se këngëtarja ndërhyri në marrëdhënien e Jonida Maliqit me aktorin, Romeo Veshaj, gjë që çoi në ndarjen e tyre.

Xheisara Frisku e konsideroi “hakmarrje” të pastër të Jonida Maliqit, eliminimin e saj nga “Kënga Magjike” dhe shpërtheu keq ndaj këngëtares.