Ish-portieri zikaltër: 20 vite pa euroderbi, më emocionon shumë ideja që…

Zhulio Sezar ka qenë në të njëjtën linjë me protagonistët e tjerë zikaltër kur ka qenë fjala për një derbi në Champions.Por ish-portieri zikaltër shpreson kualifikimin e të dyja milanezeve për një përballje të tyren në gjysmëfinale.

“Po bëhen thuajse 20 vite nga euroderbi i fundit dhe më emocionon shumë ideja që të kualifikohen si Milani dhe Interi e të ndeshen në gjysmëfinale”, tha braziliani.

PANORAMASPORT.AL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *