“Jam e çmendur ndaj s*ksit”, mësuesja rrëfen jetën e shthurur: Fle me 5 burra në javë, i fejuari im e pëlqen këtë pse të kem turp unë?!

Kur Lana Michaels takoi partnerin e saj Shaën në vitin 2019, nuk iu desh shumë kohë që të kuptonte se ai ishte i duhuri. Duke folur për revistën Closer, Lana shpjegoi se si po punonte si mësuese në Crawley, Sussex, Angli, kur u njoh me Shaën në një faqe takimesh vegane. Në shkurt, nëna e dy fëmijëve vizitoi Shaën në Edinburg dhe tha se kishin një “kimi elektrike” – tre muaj më vonë, dyshja vendosën të zhvendoseshin në Spanjë.

Ajo shpjegoi: “Gjithmonë e kam dashur seksin, por ish-të dashurit e mi kanë qenë gjithmonë mjaft të zbutur dhe gjërat në dhomën e gjumit kanë qenë “vanilje”. “Më pas takova Shaënin dhe ai nxori në pah anën time më të egër.” Kur u zhvendosën për herë të parë, çifti – i cili kishte gjetur punë si mësues – filloi të eksperimentonte me çifte të tjera që takuan përmes aplikacioneve në celular.

Në fundjavë, ata shkonin në festa seksi ndërsa fëmijët ishin në shtëpi me një dado – dhe Lana thotë se flinte deri në tetë persona në natë. “Gjatë javës, ne ishim mësues të respektuar dhe në fundjavë, ne “tërboheshim.” Që nga fillimi i lidhjes së tyre, Lana thotë se ka fjetur me 250 burra dhe rreth 40 gra gjithashtu – por numri i Shaën nuk është aq i lartë pasi ai preferon të bëjë seks vetëm me një person në të njëjtën kohë. Duke e përshkruar veten si “të çmendur ndaj seksit”, ajo shtoi: “Nuk më vjen turp. Pse duhet të jem?” “Unë fle me pesë burra në javë dhe i fejuari im e pëlqen këtë! Ndihem shumë me fat.”

Megjithatë, pandemia ndryshoi gjithçka për çiftin pasi ata nuk mund të shkonin më në festa seksi. Pasi dëgjoi për njerëzit që fitonin para në OnlyFans, Lana kërkoi të bëhej instruktore seksi dhe filloi të filmonte video seksi me Shaën dhe t’i ngarkonte ato në internet. Çifti filmon një video në javë dhe fitojnë 9,262 dollarë në muaj. Brenda vitit të ardhshëm, Lana vlerëson se do të fitojë 105,852 dollarë falë videove dhe stërvitjeve private që ajo ofron për të ndihmuar burrat të mësojnë se si të kënaqin gratë. Tashmë Lana po e përqendron gjithë energjinë e saj në biznesin e ri të instruktorëve të seksit dhe e la punën e saj si mësuese, megjithëse nuk e ka përjashtuar mundësinë që një ditë t’i rikthehet përsëri.