Lëshohet në Big Brother VIP kënga e Beatrix dedikuar Donaldit, aktori mezi i njeh zërin: Po kjo kush është

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj pas eliminimit nga shtëpia e famshme ka shumë pak ditë që u lajmërua për herë të parë në rrjete sociale.

U tha se ajo shte në gjende të rëndë psikologjike ndërsa ajo zbuloi se ishte duke punuar në këngën e re.

Para dy ditësh artistja lansoi këngën “Faj”, dedikuar partnerit të saj Donaldit, lidhje që solli shumë polemika duke u krijuar trekëndëshi, Bora – Donald – Beatrix.

Gjatë ditës së sotme kënga u lëshua nga vëllau i madhë për herë të parë në “Big Brother VIP” për banorët.

Donaldi i habitur shihet i cili nuk mund të identifikonte zërin e partnerës dhe në një moment thotë: “Po kjo kush është”.