Luana tregon muskujt e barkut, shfaqet tërheqëse nga karantina

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca ka vazhduar që t’i argëtojë fansat e saj me foto të ndryshme seksi nga karantina.

Kështu ka bërë ajo edhe të premten pasdite.

Në mungesë të “party”-ve të së premtes, këngëtarja shqiptare është parë sot e veshur thjesht por mjaft seksi në ballkonin e banesës së saj derisa po vazhdon që të jetë e izoluar shkaku i pandemisë COVID-19.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja bën këso paraqitje seksi gjatë pandemisë, derisa ajo edhe ka punuar duke sjell edhe këngën “Pa panik” që ka më shumë se një milion klikime në youtube.

https://www.instagram.com/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=invalid