Makina përplas 25-vjeçaren/ E reja ndërron jetë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Policia njofton se një 25-vjeçare është përplasur nga një makinë dhe për pasojë ka humbur jetën në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.02.2021, rreth orës 07:15, në Institutit,  mjeti me drejtues shtetasin E. B, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. A., 25 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra ndërroi jetë në spital.
Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.