Me kapele dhe syze/ Kush është biondja e Anti KÇK-së që po çmend rrjetin (FOTO)

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) prej disa ditësh ka nisur aksionin, teksa gjithmonë në deklaratë ka dalë një bukuroshe e cila mban syze dielli.

Prej ditësh të gjithë kanë qenë kuriozë për të zbuluar se kush është biondja misterioze. Ajo është Eljes Breca, e diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.