“Ndjehem mirë pas takimit”, Joana Sanz nuk e braktis Dani Alveshin dhe e viziton në burg

Bashkëshortja e Dani Alveshit, Joana Sanz, ka hedhur poshtë raportimet e mediave rozë në Spanjë, duke i premtuar besnikëri edhe në burg mbrojtësit brazilian.Këtë gjë ajo e ka konfirmuar të dielën në mbrëmje pas një takimi që ka pasur në burgun “Brians 2”. Mediat spanjolle kanë bërë me dije se ajo ka qëndruar për 50 minuta në një takim kokë më kokë me bashkëshortin e saj, teksa pas daljes nga burgu, ajo ka thënë dy fjalë për mediat.

“Ndjehem mirë pas takimit, Dani natyrisht që nuk është i tillë pas hekurave”, tha ajo.