Nga Shqipëria në Ibiza, Dua Lipa ‘shpërthen’ rrjetin me format trupore

Këngëtarja e njohur Dua Lipa vijon të shijojë pushimet. Pas Shqipërisë, Dua shkoi në Ibiza ku zgjodhi të rekalsohet me familjen dhe të dashurin e saj.

Dua ka ndarë me ndjekësit disa foto nga pushimet në Ibiza ku shfaq trupin e saj të tonifikuar dhe linjat perfekte.

dua 1dua 1dua 2dua 3dua 4dua