Ola e Përputhen i habit të gjithë: Nuk dua djalë shqiptar! Për kë është në emision vajza?

Puntata e sotme e emisionit Përputhen pati emocione dhe supriza të shumta. Në takimin e parë me Çimin, Ola bëri një deklaratë të fortë kur tha se nuk do të martohet me një djalë shqiptar.
“Nuk dua të martohem me një shqiptar, nuk dua të ketë mentalitetin shqiptar. Mund të jetë shqiptar, por me një formim të huaj”, rrëfen ajo.

E pyetur në studio, konkurrentja sqaron se “është edukata e tyre, janë të ashpër, është një pjesë e tyre që nuk më tërheq”.

Ky rrëfim i Olës shpjegon më shumë për faktin se ajo pëlqen një djalë turk si Murati. Ky i fundit ndërkohë, nuk e fshehu entuziazmin nga deklarata e Olës, për të cilën është deklaruar në program.