Produksionit të “BBVA” i del zbuluar një tjetër skenar/ Luizit i bije të fikët, ja çfarë bën menjëherë ‘Vëllai i Madh’ (Foto)

E së fundmi pamje po qarkullojnë, ku shikohet Luizi i shtrirë dhe Kiara i thotë ngrihu. Ai nuk reagon. Si thuhet produksioni i ka larguar më pas kamerat nga ai. Kurse miqtë e tij të ngushtë janë shprehur se nëna e tij është në merak për shëndetin e tij.

Ende nuk dihet se është e vërteta, apo nëse Luizi ka bërë thjesht një shaka me Kiarën, nga ato te cilat ai ben shpesh.

 

Kujtojmë se u fol dhe u përfol gjatë për “smëundjen” e Luizit, madje u bënë dhe analiza direkt në spital gjatë prime dhe ai doli shëndoshë e mirë. Por pavarësisht kësaj zërat për “sëmundjen” e tij kanë qenë në qendër të vëmendjes herë pas here gjatë kësaj kohe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *