Sherr në një qendër estetike në Tiranë, dy gra qëllojnë me sende të forta 33-vjeçaren

Dy gra të moshave 39 dhe 35 vjeçe janë arrestuar nga policia pasi kanë goditur me sende të forta një 33-vjeçare në ambientet e një qendre estetike në bulevardin “Bajram Curri” në Tiranë. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

“Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

Më datë 11.06.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për shoqerimin e shtetasve I. Gj., 39 vjeçe dhe A. D., 35 vjeçe, pasi në bulevardin “Bajram Curri”, në ambientet e një qendre estetike kanë goditur me sende të forta shtetasen L. Rr., 33 vjeçe.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.