Shkenda Dubova e ndezë rrjetin, poston foto +16

Të gjithë e njohin Shkenda Duboven si një femër e suksesshme. Por, këngëtarja kosovare di të jetë inspirim për shumëkë me pozat e saj.

Një story e saj në Instagram tregon anën “hot” të Shkendës. “Linjat e suksesit” e quan Shkenda këtë fotografi që mund të kete bërë për vete mijëra ndjekës të saj.

Ajo ka hobi muzikën dhe herë pas here lanson këngë sa për të iu qëndruar besnike fansave të saj.

Image