Tifoze e zjarrtë e Realit të Madridit, shqiptarja e “Onlyfans” i lë ndjekësit “pa frymë” me të pasmet bombastike

Bukuroshja që e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë boshnjake nuk nguron t’i tregojë ndjekësve të saj të pasmet bombastike.

Në videon e postuar nga 21-vjeçarja shfaqet në dhomën e saj dhe vendos që të ngrejë bluzën në mënyrë që ndjekësit të shohin më mirë të pasmet bombastike.

Këta të fundit u “çmendën” në komente, të cilët shpreheshin se kishin ngelur pa frymë dhe se nuk i besonin syve për atë që shikonin.

Kujtojmë që Melisa është gjithashtu një fanse e zjarrtë e Realit të Madridit dhe këtë gjë e ka treguar shpesh në postimet e saj.