Vdes Arben Ahmeti në Itali, nisin hetimet

Nuk është ai që mendoni!

Është zbardhur identiteti i të dënuarit shqiptar, i cili u gjet i vetëvarur në burgun e Salernos në Itali.

Mediat italiane bëjnë me dije se emri i tij është Arben Ahmeti, i lindur më vitin 1993.

Ai ishte dënuar për trafik droge dhe ishte një përdorues droge.

Prej disa muajsh ai po vuante dënimin në burgun e i cili ishte dënuar heqje lirie. Autoritetet po hetojnë rreth ngjarjes së rëndë.