Vetëvritet një 30-vjeçare në Tiranë/ Zbardhet ngjarja

Një vajzë 30-vjeçe i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në Tiranë. Viktima është S.K. ndërsa ngjarja ndodhi rreth orës 15:55 në rrugën “Don Bosko”.

Policia njofton se 30-vjeçarja dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e katit të 3-të të pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.