VIDEO +18/ Reperi i njohur kryen marrëdhënie s*ksuale në stadium në sy të të gjithëve

Në sport ndodh shpesh që përtej rezultatit, të jenë gjëra të tjera që marrin vëmendjen kryesore. Rasti i fundit ka ndodhur në ndeshjen e hokejit të Florida Panters.

Reperi Kodak Blek u kap nga fansat duke kryer marrëdhënie intime në stadium. Megjithatë kjo është mohuar nga 24 vjeçari, i cili tha se vajza po bënte thjesht një kërcim provokues me të. Këtë moment ai madje e ka hedhur dhe në Instagramin e tij.

Gjithsesi videoja e këtij momenti ka bërë namin nëpër rrjetet sociale.