A ka dikë pas ndarjes nga Donaldi? Bora Zemani jep përgjigjen e papritur

Moderatorja Bora Zemani teksa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, është pyetur nga Antonela për jetën private.

“Jeta jote private do jetë vetëm mes teje dhe Arborit apo do të këtë edhe një partner në të ardhmen?”, e pyeti Antonela.

“Po tani unë dhe Arbori jemi mirë bashkë, por erdhi dhe ndonjë gjë tjetër, nuk ka problem. Por nuk është se jemi fokusuar atje”, u përgjigj Bora.