Aksident i frikshëm/ Makina del nga rruga në Suç, përmbyset në arë

Një automjet që po udhëtonte në drejtim të Klosit doli nga rruga në fshatin Suç.

Dy personat të cilët po udhëtonin me mjetin e aksidentuar pësuan lëndime dhe u dërguan për ndihmë mjekësore në spital.

Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes ku po jeton për zbulimin e shkaqeve të vërteta të aksidentit.

Paraprakisht dyshohet që shkak të jetë bërë lagështia në rrugë. Gazetari Enver Doçi ka mundur të sigurojë për “BalkanWeb” edhe pamjet e para nga vendngjarja./Balkanweb