Aksident i rëndë në hyrje të Fierit/ 3 makina bëhen ‘copash’ mes tyre

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë Drejtorisë së Patentave në Fier, në aksin hyrës për në qytet. Si pasojë e aksidentit trafiku është bllokuar totalisht në këtë aks.

Mësohet se fillimisht janë goditur me njëra tjetrën dy makina dhe më pas kanë goditur dhe një tjetër automjet dhe shtyllën e ndriçimit. Raportohet se si pasojë e aksidentit nuk ka asnjë person të lënduar por vetëm dëme materiale.