Aksident në Vlorë, makina përplaset me motorin, një i plagosur

Një aksident është shënuar ditën e sotme në autostradën Vlorë-Levan.

Burime për redaksinë tonë bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motorit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.