AKTUALITET Yuri Kim kalon fundjavën në muzeun e Tiranës, poston foto me vogëlushen Etual

Tashmë është kthyer në traditë që fundjava për ambasadoren amerikane, Yuri Kim të kalohet jashtë çështjeve politike.

Ndyshe nga herët e tjera, këtë javë ambasadorja ka vendosur që të vizitojë  një muze në Tiranë.

Ambasadorja ka “përfituar” nga vizita për të takuar edhe disa qytetarë, një prej tyre ishte edhe vogëlushja Etual me të cilën ajo ka shkrepur dhe një foto.

“Unë dhe Etual. Fëmijët janë më të mirët”, shkruan Kim krah fotos së postuar në “Instagram”

207671135 280679433845049 1036511875855053290 n