Bashkëpunimi i Arilena Arës dhe Dafina Zeqirit e ka tashmë një datë publikimi

Dueti i Dafina Zeqirit me Arilena Arën do të publikohet ditën e nesërme. Lajmin e ka bërë me dije vetë Arilena nëpërmjet një videoje me sekuenca nga klipi i këngës.“Thirr policinë” quhet projekti i parë i artisteve të famshme, i cili është pjesë e albumit të Arilenës me titull ‘Popart’. Arilena solli pak javë më parë dhe një duet me Noizy-n me titull “Murderer”.Gjithashtu këngëtarja pritet të sjellë këngë dhe me 2PO2 si dhe Gjon’s Tears, projekte të cilat do të jenë gjithashtu pjesë e albumit të saj.