BLOG

Benzema drejt historisë

Karim Benzema do të ketë mundësinë të kalojë Raul Gonzalez dhe të bëhet golashënuesi i dytë…

Pse ky qytet ukrainas është i vetmi “i paprekur” nga lufta?

Kafenetë, baret dhe restorantet në shëtitoren përgjatë lumit Uzh të Ukrainës janë të hapura deri në…

Interi po ecën mirë pa Shkriniarin”, Marota: Uroj që Zhangu të qëndrojë, më pëlqejnë gënjeshtrat e bardha

Kush e kap Marotën? Kjo është një frazë që mund të jetë alarmante. Sidoqoftë, mos u…

Spanjollët hedhin “bombën”: UEFA po e shet Ligën e Kampionëve tek Emiratet e Bashkuara Arabe

Finalja e Ligës së Kampioneve për sezonin  2029-30 do të luhet në Abu Dhabi të Emirateve…

EMRAT/ Vrasja e Behar Sofisë, SPAK kërkon nga 30 vite burg për katër të pandehurit dhe 7 vite burg për autorin

SPAK ka kërkuar nga 30 vite burg për secilin prej 4 të pandehurve të akuzuar për…

Ministri Balla paralajmëroi padi për deputetët e opozitës, Bardhi: Shenja të regjimit! Nuk na frikësojnë e intimidojnë dot

Kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi u shpreh për mediat sot se opozita do…

Është në orbitën e Juventusit, “dështaku” i Mançester Junajtid i vetëofrohet Barcelonës

Doni van de Bek është një tjetër emër i Mançester Junajtid që është harruar nga “Djajtë…

Kishte në plan investime strategjike në Shqipëri? Babai i Naim Murselit flet për takimet e nivelit të lartë të të birit: Ka qenë disa herë aty, është takuar dhe me Ramën

Shaban Murseli, i ati i Naim Murselit ka folur për takimet e nivelit të lartë që…

Tifoze e zjarrtë e Realit të Madridit, shqiptarja e “Onlyfans” i lë ndjekësit “pa frymë” me të pasmet bombastike

Bukuroshja që e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë boshnjake nuk nguron t’i tregojë ndjekësve…

Armela Hasantari, gjyqtarja që i dha zemër krimit që dhunon median!

Ky është një precedent mjaft i rëndë, pasi jemi në rastin e parë kur gjykata ka…

I dha fund aventurës në Brazil, Luis Suarez bën rrëfimin tronditës: Para ndeshjeve merrja pilula dhe injektoja veten

Sulmuesi Luis Suarez i dha fund aventurës me Gremion në Brazil, duke shënuar golin e 555…