Bora Zemani provokon keq, ekspozon format bombastike

Moderatorja Bora Zemani është e njohur për pamjen dhe hijeshinë e saj.

Por së fundmi ajo ka provokuar keqaz, me disa fotografi ku nxjerr në pah format bombastike. Me sytë drejtuar nga qielli, Bora ka pozuar me bikini të zeza në det.