Dafina Zeqiri foto me ish-partnerin

Dafina Zeqiri zgjodhi foton e preferuar të DJ Geek.

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek pak kohë pasi konfirmuar lidhjen e dashurisë, deklaruan ndarjen.

Teksa kishte folur për ndarjen, këngëtarja tha se nuk shkojnë bashkë dashuria dhe puna, andaj mori këtë vendim.

Por, dyshja kanë mbetur miq të mirë dhe këtë e tregojnë edhe përmes postimeve e komenteve për njëri-tjetrin.

Në një fotografi të DJ Geek, nuk mungoi komenti i Dafinës, e cila i shkruan “Fotoja më e mirë e jotja”.

Edhe DJ Geek nuk e ka kursyer mbështetjen për Dafinën sa herë që ka publikuar këngë të reja, madje e uroi për ditëlindje me një foto buzë detit.