Modelja bombastike nuk njeh limite, provokon fansat.

Modelja bombastike me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, njihet për format e saj trupore me të cilat po i bën një konkurrencë të fortë yllit Kim Kardashian.

24 vjeçarja që karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes shkaku i formave të saj trupore si dhe bukurisë që ka.

Nuk ka se si të ikë edhe paraqitja e saj e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo ka pozuar me bikini duke theksuar format e përthyera me të cilat ka bërë për vete miliona fansa nëpër botë.