Detaje tronditëse nga vrasja e Caroline, Babis kishte lidhje intime me një transgjinor shumë të njohur në Greqi

Të tjera detaje shokuese kanë dalë për pilotin brek, Babis Anagnostopoulos, që vrau në mënyrë mizore bashkëshorten e tij 20-vjeçare, Caroline, në sy të foshnjes 11-muajshe, dhe më pas fshehu krimin. Të tjera hetime janë zbardhur nga vrasja e Caroline Crouch nga bashkëshorti i saj, i cili prej 1 muaji u shtir se në banesën e tyre kishte ndodhur një grabitje.

Mediat greke shkruajnë se piloti grek, Babis Anagnostopoulos, kishte marrëdhënie seksuale me një të njohur transgjinor në sheshin Syggrou.

Sipas tyre, këto kontakte nuk u ndërprenë as pas njohjes së pilotit me gruan.