Dikur ishin çift, dy këngëtarët shqiptarë ngjiten në të njëjtën skenë

Ronela Hajati dhe Young Zerka gjithnjë kanë qenë një çift mjaft i preferuar në showbizz.

Edhe pse kishin shumë vite bashkë, ata i dhanë fund papritur lidhjes.

Por vera duket se do të bëjë bashkë ish-çiftin. Mbrëmjen e djeshme ata kanë ndarë të njëjtën skenë duke performuar në një nga klubet e reja të natës në Prishtinë.