“E mjera unë për jet jetve, çka met tthan mami o i miri im’. U gjet sot trupi i pajetë, mamaja e 22-vjeçarit përlot rrjetin

Është bërë sot e mundur nxjerrja e trupit të pajetë të 22-vjeçarit A.S, i cili u mbyt dy ditë më parë në Gjirin e Lalzit. Mamaja e 22-vjeçarit ka drithëruar rrjetin me lajmin dhe fjalët që shkruan.

‘Me dhimbjen shumë të madhe po tregoj se trupi i djalit ton u gjet.’- shkruan ajo në ‘Facebook’.

Ndërkohë një ditë më parë, e pikëlluar ajo shpresonte që të gjente trupin e djalit.

POSTIMI:

Cka me shkrujt per ty ..e mjera une cka met than mami set fali Allahu ne ditet mat fshtira te jetes time et mur ne ditet e rinin tane ..ma bane me hi o djali jem tum tregu se sa muj ..se tuj tuj ik ..qysh dje je ne det ..akoma ste kem gjet …oi miri i mamit mami per jet ka dek..tpatem oren e shpis mat mirin ..kush tka njoft moj cukel..qeshtu thon per ty iahte i paqosh Allahu e baft emen e ta gjetshim trupin o biri jem ..Allahu koft me ty..atje ku je …o Jani i Mamit e mjera une per jet jetve..familja jon kurr ma per jet ..ska me pas gzim as lumturi si me par.mos prania e jote per jet ka me vra.