E njihni cila është? Moderatorja e njohur shqiptare bëhet nostalgjike dhe ndan ‘fotot e rralla’

Moderatorja Rudina Magjistari mesa duket është bërë nostalgjike pasi ka pubikuar disa foto në rrjetin social Instagram disa foto të sajat nga fillimi i karrierës në televizion.

Ajo ka ndarë më ndjekësit disa imazhe të shumë viteve më parë, ku ajo shfaqet në skenë duke prezantuar. Magjistari mban veshur një fund dhe bluzë e nga ana tjetër flokët i ka të lëshuara.

“Copëza kujtimesh në skenë. Viti?”, ka shkruar moderatorja e njohur bashkëngjitur postimit, duke i lënë ndjekësit ta gjejnë vetë kohën se kur janë realizuar ato.