Foto/ Aksident pranë “Casa Italia”, përfshihen 2 mjete, nuk raportohet për të lënduar

Një aksident rrugor është shënuar pak më parë në kryeqytet, pranë mbikalimit të” Casa Italia”.

Infront.org iu ka sjell foto nga vendngjarje, ndërsa raporton se në aksident janë përfshirë dy automjete, por fatmirësisht nuk raportohet për persona të plagosur. Siç duket edhe nga pamjet, njëra nga makinat është kthyer pêrmbys për shkak të përplasjes.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj.