Foto e video të reja përvëluese, modelja gjoksmadhe provokon me bikini

Falë gjoksit të saj gjigant dhe të pasmeve të saj seksi, Lindsey Pelas është bërë një prej femrave më të popullarizuara në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram, modelja bionde amerikane ndiqet nga më shumë se 9 milionë persona.

Për admiruesit e saj, gjoksmadhja përvëluese 29-vjeçare publikon rregullisht fotografi e video joshëse, në të cilat ekspozon trupin e saj marramendës.Më poshtë mund t’i shihni disa prej postimeve të saj më të nxehta, të ditëve të fundit.
https://www.instagram.com/lindseypelas/?utm_source=ig_embed