Lei Kraja nis plazhin në Durrës, merr vëmendjen me pozat në bikini

Lei Kraja u është rikthyer pozave në bikini.

Për shkak të pandemisë, pothuajse të gjithë ishin bllokuar brenda shtëpive të tyre dhe nuk kishin mundësi të dilnin për tu argëtuar.

Njësoj ka ndodhur edhe me prezantuesen e sportit, Lei Kraja e cila më në fund është e lirë që ti shijoj ditët e nxehta në plazh.

Këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të dy fotografive në llogarinë e saj në Instagram, aty ku reklamon bikinit, format trupore e në të njëjtën kohë merr rreze dielli.

https://www.instagram.com/leikraja/?utm_source=ig_embed